Obľúbené inzertné portály. Poznáte ich?

Máte pocit, že aj vaša domácnosť je plná zbytočností, ktoré zaberajú miesto a len tak sa povaľujú v policiach? Alebo na druhej strane potrebujete kúpiť niečo, čo v klasických obchodoch nenájdete, no možno sa to ukrýva u niekoho v garáži? V tom prípade je pre vás ideálna inzercia na internete! Stačí nájsť správne inzertné portály a môžete veselo nakupovať a predávať. Ktoré sú na Slovensku najobľúbenejšie? Poradíme Vám.

Kde predáte a kúpite naozaj všetko…

Od kníh, cez oblečenie a obuv, až po domáce zvieratko alebo dokonca nehnuteľnosť. Takýto typ inzertného portálu je napríklad bazos.sk. Jeho výhodou je všestrannosť a vysoká návštevnosť. Ak teda chcete zadať inzerát tak, aby ho videlo čo najviac ľudí, mali by ste navštíviť práve bazos. Je síce pravda, že po čase sa váš inzerát – či už s ponukou alebo dopytom, zobrazuje na nižších pozíciách a je treba sa k nemu „preklikávať“. No stačí si priplatiť zopár drobných a váš inzerát sa bude objavovať na popredných pozíciách. Inak tu ale inzerujete úplne zadarmo! A verte, že na bazos.sk sa občas dajú kúpiť naozajstné poklady za vynikajúce ceny.

Hľadám si prácu!

Máte pocit, že regionálne ponuky práce sa neustále opakujú a najradšej by ste vycestovali za prácou za hranice svojho mesta? No cestovať a tak si hľadať prácu by asi nebolo veľmi rentabilné. Práve na takéto účely slúžia portály práce ako kariera.sk alebo profesia.sk. Jednoduchým zadaním vašich požiadaviek a preferovaných zamestnaní budete dostávať aktuálne pracovné ponuky z akéhokoľvek regiónu. A to priamo na váš mail. Čo môže byť pohodlnejšie?

Nájsť si partnera na webe? Reálne!

Presne tak, na inzertných portáloch si môžete nájsť dokonca aj životnú lásku. A máte na to hneď niekoľko možností a niekoľko inzertných portálov. K najnavštevovanejším patrí napríklad pokec.sk alebo novinka – partnernaurovni.sk. Základné služby tu získate zdarma. Za čosi navyše si budete musieť zopár drobných priplatiť.

Samozrejme, toto je len výťah tých najnavštevovanejších inzertných portálov na Slovensku. Je ich však omnoho viac. Také, ktoré sa zameriavajú výlučne na nehnuteľnosti, autá, knihy, nábytok a podobne. A vo veľkom im konkuruje sociálna sieť Facebook, kde takisto môžete inzerovať, predávať a kupovať doslova čokoľvek. Tak do toho!
Autorské právo: rawpixel / 123RF Reklamní fotografie