Zvýšte ochranu zamestnancov a zákazníkov pomocou prepážky z plexiskla

V súčasnej dobe je ochrana zdravia zamestnancov i zákazníkov v predajniach, klientskych centrách a vo verejných inštitúciách viac ako aktuálnym problémom. V prvom rade musí ochrana spĺňať hygienické normy. Na druhej strane nesmie narúšať vizuálnu stránku. Prepážka z plexiskla vyhovuje obom uvedeným podmienkam – ochráni a zároveň pôsobí esteticky.

Prepážka z plexiskla je jasnou voľbou

V oblasti služieb zákazníkom a v predajniach sa posledné roky vsádzalo na priamy kontakt. Veľké otvorené priestory či žiadne bariéry medzi predajcom a kupujúcim boli prejavom priateľského jednania. Bohužiaľ sa posledný rok všetko zmenilo a na prvom mieste stojí iná priorita – ochrana zdravia. Na začiatku stačili rúška a neskôr sa k nim pridali bariéry vyrábané z rôznych materiálov. Prepážka z plexiskla nie je ničím nezvyčajným na pracoviskách akými sú banka alebo pošta. V iných inštitúciách na prepážky nie sme zvyknutí, ale nutnosť ich používania je zrejmá. Z hľadiska naozaj účinnej ochrany a hlavne estetiky patria medzi najviac efektívne práve prepážky z plexiskla.

Prečo dať prednosť prepážke z plexiskla

Plexisklo je viac pružnejšie, odolnejšie a hlavne ľahšie ako sklo. Vďaka ohybnosti sa dá plexisklo pri vysokých teplotách vyformovať do rôznych tvarov. Práve tvárnosť umožňuje vyrábať prepážky v rôznych atypických tvaroch. Zároveň je prepážka z plexiskla odolná voči rozbitiu. Túto vlastnosť ocenia hlavne v predajniach s potravinami, kde by mohli zákazníci s nákupnými vozíkmi iný materiál veľmi ľahko rozbiť. Pre porovnanie – odolnosť plexiskla proti rozbitiu je až 6 – krát vyššia ako u skla. Navyše po prípadnom rozbití nehrozí porezanie alebo tvorba ostrých črepín. V súboji optických vlastností opäť vyhráva plexisklo pred sklom. Priepustnosť svetla cez plexisklo je omnoho vyššia ako u skla. Jedinou nevýhodou plexiskla je jeho náchylnosť k poškriabaniu.

Kde nájdete najkvalitnejšie prepážky z plexiskla

Ak hľadáte prepážky z plexiskla rôznych rozmerov a typov, navštívte stránky internetového obchodu justprint.sk. V ponuke Justprint.sk nájdete prepážky v dvoch rôznych hrúbkach a 6 rozmeroch. Hľadáte prepážku na stôl alebo na predajný pult? Na stránkach e-shopu justrint.sk si vyberie naozaj každý. Všetky ochranné prepážky z plexiskla, ktoré nájdete v ich ponuke znižujú riziko prenosu kvapôčkových infekcií. Prepážky sa vyrábajú bez potlače. Problémom však nie je doplnenie nápisu alebo loga podľa vašich požiadaviek. Tlač na plexiskle je trvanlivá bez straty farieb. Každá ochranná prepážka od firmy Justprint.sk má širokú ochrannú plochu a dostatočne veľký otvor pre komunikáciu so zákazníkom. Cez otvor bez problémov podáte zákazníkovi doklady, peniaze alebo dokumenty bez priameho kontaktu. Môžete si vybrať z troch typov prepážok podľa vašich preferencií na vizuálnu stránku – frézovanú, ohýbanú alebo závesnú. U všetkých modelov je samozrejmosťou jednoduchá inštalácia. Bezproblémové je aj ich čistenie. Prepážky z plexiskla sa dajú vyčistiť handričkou namočenou do prostriedku na čistenie skla, do liehu, etylalkoholu alebo extrakčného benzínu. Ochranné prepážky z plexiskla od firmy Justprint.sk sú riešením pre obchody, banky, lekárne, kancelárie či reštaurácie, ktorým záleží na ochrane zdravia svojich zamestnancov a klientov.